31.03.2013.

Ponedeljak, 01.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Jazz Jam Session  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Nada Pavlović Band (Muha bar, Beograd)
(nastavak)

31.03.2013.

Utorak, 02.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Grbić Classic Jazz Quartet  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd)
(nastavak)

31.03.2013.

Sreda, 03.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Blue Family feat. Clay Windham  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Fish in Oil (SKC Beograd, Beograd) 21:00 – Strahinja Banović and Friends (O.U.R. Bar, Beograd)
(nastavak)

31.03.2013.

Četvrtak, 04.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 –  Bobana Đorđević  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Hot Club of Belgrade & Bobana Đorđević (Muha bar, Beograd) 22:00 – Luka Kozomara Trio (Jazz Kafanica Bašta, Beograd) 21:00 – Eyot (Centar za kulturu i umetnost, Aleksinac) Jazz Jam Session – Nemanja Teofanović, Nenad Zelić, Nemanja Tasić, Nemanja Zlatarev, Vojislav Savkov ...
(nastavak)

31.03.2013.

Petak, 05.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Džez odsek MŠ „Stanković (Akademija 28, Beograd) 21:00 – Tetra Tones (Diva Lounge/ Grand Casino, Beograd) 22:00 – Teleport (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Miša Krstić, Lazar Tošić, Ljuba Paunić, Ivan Maksimović, Marko Đorđević (Ptica, Beograd) 21:00 – Jovan Maljoković Band (Muha bar, Beograd) 21:00 – Nada Pavlović ...
(nastavak)

31.03.2013.

Subota, 06.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Funk selection: Strahinja Banović, Kristijan Mlačak, Vojno Dizar, Vladimir Cukić, Pera Radmilović  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Filip Bulatović, Marko Đorđević, Bata Božanić, Aleksandar Cvetković, Drama (Ptica, Beograd) 21:00 – Max Kočetov Quartet  (Muha bar, Beograd) 21:00 – Nada Pavlović (Diva Lounge/ Grand Casino, Beograd) 21:00 – LJuba ...
(nastavak)

31.03.2013.

Nedelja, 07.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 21:00 – Hot Club of Belgrade (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:00 – Mainstream Jazz (Jazz Kafanica Bašta, Beograd)
(nastavak)

2.04.2013.

Ponedeljak, 08.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Jazz Jam Session  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Nada Pavlović Band (Muha bar, Beograd) .
(nastavak)

2.04.2013.

Utorak, 09.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Dixieland Band Lađari (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd)  20:00 – Jazz Jam Session (Tri Lađara, Zemun) 20:00 – La Solea (Muha bar, Beograd) .
(nastavak)

2.04.2013.

Sreda, 10.04.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Nenad Zlatanović (Texas Flood)  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:00 – Strahinja Banović and Friends (O.U.R. Bar, Beograd) 21:00 – Dušan Vukmirović bend (Amélie caffé, Beograd) 20:30 – Jazz evening with Igor „Chico“ Damjanović (Club Prozor, Beograd) .
(nastavak)