31.05.2013.

Subota, 1.6.2013.

  13:00 – Nada Pavlović (Džez za dž, Klub Doma Omladine, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 19:00 – Dixieland Band Lađari  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 22:00 – Blude Deal  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Irena Blagojević (Ptica, Beograd) 21:00 – Jovan Maljoković Band  (Muha bar, Beograd) 22:00 – Hot Club of Belgrade (Džez kafanica Bašta, ...
(nastavak)

31.05.2013.

Nedelja, 2.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 21:00 – Dušan Novakov: Cannonball Adderley Tribute (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd)
(nastavak)

31.05.2013.

Ponedeljak, 3.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Jam Session  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Nada Pavlović (Muha bar, Beograd)
(nastavak)

31.05.2013.

Utorak, 4.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 20:00 – Jam Session (Tri lađara, Zemun) 22:00 – TBA  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:00 – La Solea (Julija Jovanović, Bojan Knežević, Nemanja Kanaćki, Peđa Pavlović) (Muha bar, Beograd)
(nastavak)

31.05.2013.

Sreda, 5.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Završni koncert prve godine pevača jazz odseka FMU-a (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:00 – Champions of Jazz (O.U.R. Bar, Beograd)
(nastavak)

31.05.2013.

Četvrtak, 6.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Metak za Zlikovca (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Milan Petrović kvartet (Muha bar, Beograd) 22:00 – Duo Trioritet (Jazz Kafanica Bašta, Beograd) 21:00 – Tatjana Ivković i  Friends jazz kvartet (klub Mašinac, Beograd) Jazz Jam Session – Nemanja Teofanović, Nenad Zelić, Nemanja Tasić, Nemanja Zlatarev, Vojislav Savkov (Pikova Dama, Novi Sad)
(nastavak)

31.05.2013.

Petak, 7.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Filip Bulatović Quartet (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Irena Blagojević (Ptica, Beograd) 21:00 – Jovan Maljoković Band (Muha bar, Beograd) 22:00 – Groove Sharks i Fat Cats & Iva Veljković (Mikser House, Beograd) 22:00 – Salsa Y Punto (Bašta,Beograd) 22:00 – Nemanja Zlatarev, Nemanja Teofanović, Nenad Zelić, Vladimir Stojković ...
(nastavak)

31.05.2013.

Subota, 8.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Funk kvintet  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Blam/Krstić/Paunić (Ptica, Beograd)
(nastavak)

31.05.2013.

Nedelja, 9.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 21:00 – Institute (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 22:00 – Combo Band (Jazz Kafanica Bašta, Beograd)
(nastavak)

31.05.2013.

Ponedeljak, 10.6.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Jam Session  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Nada Pavlović (Muha bar, Beograd)
(nastavak)