20.02.2013.

Petak, 01.03.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Disney jazz- Peter Mihelič kvartet  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Miša Krstić, Lazar Tošić, Ljuba Paunić, Ivan Maksimović, Marko Đorđević (Ptica, Beograd) 21:00 – Ana Frlin & Jazz Propelleros  (Muha bar, Beograd) 21:00 – Nada Pavlović Band (Podrum vina Radenković, Beograd) 22:00 – Jazz Trrio Aleksandra Dujina & Nataša Kalinov ...
(nastavak)

20.02.2013.

Subota, 02.03.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Strahinja Banović Funk Selection i gosti iznenađenja  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Piter Mikelich Trio (Ptica, Beograd) 21:00 – Full House & Katarina Kačunković  (Muha bar, Beograd) 21:00 – „Miles Smiles“ – A tribute to Miles Davis: Kvaret Marka Đorđevića (Podrum vina Radenković, Beograd) 22:00 – Svetlana Ceca Palada & ...
(nastavak)

20.02.2013.

Nedelja, 03.03.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 21:00 – Dixieland band Lađari (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 18:00 – 21:00 –  Saša Đorđević & Davor Draganić Duo feat. Katarina Kačunković (Leila, Beograd)    
(nastavak)

20.02.2013.

Ponedeljak, 04.03.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Jam Session (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Nada Pavlović Band (Muha bar, Beograd)      
(nastavak)

20.02.2013.

Utorak, 05.03.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Hot Club Of Belgrade (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:30 – Bojan Zulfikarpašić (Sava Centar, Beograd) 21:00 – Bora Višnjicki Quartet (Bacano, Novi Sad)  
(nastavak)

20.02.2013.

Sreda, 06.03.2013.

19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Raw Hide Duo (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:00 – Strahinja Banović and Friends (O.U.R. Bar, Beograd) 20:30 – Bojan Zulfikarpašić (Sinagoga, Novi Sad) 20:00 – Big Band RTS (Kolarac,Beograd) 21:00 – Ana Frlin & Jazz Propelleros (Old fashion Bar, Novi Sad) 22:00 – Nemanja Teofanović, Nenad Zelić, Nemanja Tasic, Vojislav ...
(nastavak)

20.02.2013.

Četvrtak, 07.03.2013.

19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Dr. Protić Trio (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Hot Club Of Belgrade (Muha Bar, Beograd) 21:00 – Tatjana Ivković & Friends jazz quartet (klub Mašinac, Beograd) 22:00 – Katarina Kačunković (Džez kafanica Bašta, Beograd) 22:00 – Balžalorsky/Drašler Trio (Izba, Novi Sad) Jazz Jam Session – Nemanja Teofanović, Nenad ...
(nastavak)

20.02.2013.

Petak, 08.03.2013.

19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Teleport (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Miša Krstić, Lazar Tošić, Ljuba Paunić, Ivan Maksimović, Marko Đorđević (Ptica, Beograd) 21:00 – LUZ AZUL  (Muha bar, Beograd) 21:00 – Nada Pavlović bend (Podrum vina Radenković, Beograd) 22:00 – Jazz Quartet Aleksandra Dujina (Jazz Club Wheels, Novi Sad) 22:00 – Fish in Oil (SKC, Kragujevac) 22:00 – Jazzelicious Band (Džez ...
(nastavak)

20.02.2013.

Subota, 09.03.2013.

  13:00 – Fish in Oil (Dom omladine, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Sava Miletić, Fedor Ruškuć, Vojislav Savkov, Aleksandar Skorić  (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 21:30 – Irena Blagojević (Ptica, Beograd) 21:00 – Quartet Kalvarija  (Muha bar, Beograd) 21:00 – „Setting Standards“: Music of Kenny Garrett  (Max Kočetov, Sava Miletić, Milan Pavković, Peđa Milutinovi (Podrum vina ...
(nastavak)

20.02.2013.

Nedelja, 10.03.2013.

  19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 21:00 – Vid Drasler Trio (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 20:00 – Fish in Oil  (Cafe bar Triangle, Beograd) 22:00 – Milana Zarić & Igor Čubrilović (Slatki Bivši, Beograd)  
(nastavak)