11.03.2012.

Ponedeljak, 12.3.2012.

  21:30 – Jazz Jam Session (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd)     .
(nastavak)

11.03.2012.

Utorak, 13.3.2012.

  21:30 – Max Kočetov/Luka Ignjatović Quartet (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 22:00 – Tzootzoonga (Brankow, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd)   .
(nastavak)

11.03.2012.

Sreda, 14.3.2012.

  21:30 – Krug (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 22:00 – Uroš Stamenković Trio (Brankow, Beograd) 21:30 – Jazz Trio Sentinel (Jazz Club Wheels, Novi Sad) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 21:00 – Strahinja Banović i prijatelji jazza (O.U.R. Bar, Beograd) ..
(nastavak)

11.03.2012.

Četvrtak, 15.3.2012.

  21:30 – Goran Grbić Quartet (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Dirty Mind Jazz Quintet (Monk’s Bar, Beograd) 22:30 – Jazzbooka (Saloon, Niš)    
(nastavak)

11.03.2012.

Petak, 16.3.2012.

  21:30 – Uroš Stamenković Quintet (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd)  22:30 – Milan Petrovic Quartet (Scena, BIGZ, Beograd) 21:00 – Nada Pavlović Band (Podrum vina Radenković, Beograd) 21:30 – Lazar Tošić, Miša Blam, Ljubiša Paunić, Miša Krstić, Novak Mijović (Ptica, Beograd) 23:00 - L8 Night Band  (O.U.R. Bar, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 21:30 – Aleksandar Dujin Trio ...
(nastavak)

11.03.2012.

Subota, 17.3.2012.

  21:30 – Fish in Oil (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd)  21:30 – Luka Ignjatović, Filip Bulatović, Bata Božanić, Peđa Milutinović (Ptica, Beograd) 21:00 – Katarina Kačunković (Podrum vina Radenković, Beograd) 22:00 – Marija Vicković (Monk’s Bar, Beograd) 21:30 – Innuendo gudački kvartet  (Jazz klub Wheels, Novi Sad) 20:00 – Ana Frlin & Jazz Propeleros (Restoran Kineski zmaj, Novi Sad) 21:00 ...
(nastavak)

11.03.2012.

Nedelja, 18.3.2012.

  13:00 – Jazz brunch – Tzootzoonga ansambl (Supermarket concept store, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 22:00 – Heart Discount Jazzy Band – Ksenija Kočetova, Maks Kočetov, Vladimir Veres, Aca Pejčić, Aleksandar Andrić, Peđa MIlutinović (Brankow, Beograd) .
(nastavak)

7.03.2012.

Ponedeljak, 19.03.2012.

  21:30 – Jazz Jam Session (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) .
(nastavak)

7.03.2012.

Utorak, 20.03.2012.

  21:30 – Max Kočetov/Luka Ignjatović Quartet (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 22:00 –  Tzootzoonga – Parisian Bistro Jazz  (Brankow, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) 20:00 – Ana Frlin & Jazz Propeleros (Gradska kafana Altina, Novi Sad) 21:00 – Bliks (Pozorište za decu, Kragujevac) .
(nastavak)

7.03.2012.

Sreda, 21.03.2012.

  21:30 – Funky Mandrak (Jazz klub Čekaonica, krov BIGZ-a, Beograd) 22:00 – Maks Kočetov Quartet (Brankow, Beograd) 21:00 – Strahinja Banović i prijatelji jazza (O.U.R. Bar, Beograd) 19:00 – 01:00 – Jam Session (Iguana, Beograd) . .
(nastavak)